Whatsapp: +90 533 844 2671

Mojo Türkiye IPTV

  • Ana Sayfa
  • Mojo IPTV Paketleri
  • Mojo Türkiye IPTV
Mojo IPTV

Mojo IPTV'nin en kaliteli yayınlarına gözatın! Bu kanallar ve filmler sadece Türkiye'de ikamet eden ve oranın internetini kullanan kullanıcılar için geçerlidir. Bu ülke dışında kurulacak IPTV'lerde çalışmaz. Başka bir ülkede ikamet ediyorsanız oranın IPTV paketine gözatmanızı öneririz.

Sisteme günlük film ve dizi eklemeleri yapılmaktadır. 26 Ağustos 2019 itibari ile geçerli liste aşağıdadır. Aylık ortalama 100 film ve 30 dizi eklenmektedir. Aradığınız diziyi veya filmi bulamadıysanız istek üzerine ekleme yapılabilir.

Bu paket (5.000) + yayın içermektedir. VOD (Bas izle Film) + SERIES (Diziler) sistemi dahildir… Tüm popüler sporları, sinema kanallarını, belgesel, Yerli sinema, Türkçe Dublaj sinema, Türkçe Altyazılı sinema, Yerli dizileri, Çocuk kanallarını, Animasyon sinemaları ve Ulusal kanalları içerir. Bu paket içeriğinde tamamen TÜRKİYE kapsamlı yayınlar bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak yetişkin (+18) yayınlar dahil edilebilir veya çıkarılabilir. *** Ayrıca her türlü sinema, dizi vb. istek yayın talebinde yardımcı olmaya çalışıyoruz… *** Buradan BossTV.APK ve IPTVCORE.APK ‘yi indirip cihazınıza kurun. Uygulamayı açın ve size vermiş olduğumuz kullanıcı adı ve şifreyi girin. Eğer cihazınızda MX Player yüklü değilse onuda buradan indirerek yükleyin.